Firemní a soukromé akce

 

Máme moc rádi oslavy všeho druhu. I firemní večírky nebo velké soukromé oslavy. Proto pro nás není problém pro vás vše připravit.

Kapacita zadní místnost : 50 lidí optimálně, 70 lidí-budete se moci tulit 🙂

Kapacita zahrády : 70 míst

Tímto vám představujeme ojedinělý, typicky moravský vinný sklep, který má již dnes více než patnáctiletou tradici a který byl vybudován rodilými vinaři z jihu Moravy. Jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru si zde mohou vychutnat nejen milovníci toho nejkvalitnějšího vína. Nachází se v Praze na Spořilově v krásnem parku u Hamerského rybníka a je výborně dopravně dostupný.

Co umíme zařídit pro velkou společnost?

Při rezervaci celého prostoru jsme schopni zařídit takřka cokoli. Připravíme speciální menu nebo vytvoříme raut či malé občerstvení přímo na míru. Nebízíme výběr kvalitních sýrů, domácí guláš, vepřové koleno, žebírka, v sezóně či na poptávku jelení guláš, moravskou zabijačkovou či gulášovou polévku.

Umíme angažovat živou hudbu, cimbálovou kapelu či DJ, který bude hrát vaši oblíbenou muziku. Případně zajištění someliérské prezentace.

Při rezervaci části prostoru, tedy kdy restaurace nebude uzavřena veřejnosti, vám také rádi vyjdeme v mnohém vstříc. Máte-li specifická přání, určitě se společně domluvíme. Pouze nezapomeňte do mailu uvést všechny požadavky. V tomto případě se můžete rovnou obrátit na naši paní provozní Břízovou Lucii (brizova@fajnadura.cz)

Kdy je třeba soukromou párty zarezervovat?

Zde platí – čím dříve, tím lépe! Abychom vše zvládli domluvit, s rezervací raději neotálejte. Obzvláště měsíc prosinec patří k těm nejvytíženějším, pokud jde o rezervace pro oslavy a večírky. Máte-li specifické přání, rezervujte si termín alespoň dva týdny předem.

Kolik stojí rezervace celé restaurace?

Za samotný pronájem celé restaurace neúčtujeme nic navíc. Nicméně útrata celé uzavřené společnosti musí dosáhnout alespoň výše průměrné tržby restaurace při běžném provozu. Individuální cenu projednáme až osobně a bude se odvíjet od vašich požadavků, termínu a místa.

Těšíme se na vás !